Pogoda jutro Pogoda Poznań
3120

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Zapraszamy ludzi fotografii na One Day Photo Festival 2019
REKLAMA | aktualizacja: Środa, 5 2019 roku, godzina 15: 1

Profesjonalny sklep fotograficzny Digital24 zaprasza na drugą edycję festiwalu ludzi fotografii - One Day Photo Festival , który odbędzie się już 19 maja w Poznaniu w przestrzeniach Concordia Design. W jednym miejscu czeka Was ponad 8 godzin wykładów o fotografii i filmowaniu, strefa touch&try, tematyczne warsztaty, eksperci oraz najważniejsze marki.

Zapraszamy ludzi fotografii na One Day Photo Festival 2019

“Na festiwalu One Day Photo odnajdą się zarówno zawodowi fotografowie jak i Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. Zawodowcy mają szansę pogłębić swoje umiejętności oraz wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami festiwalu, natomiast osoby początkujące mogą liczyć na sporą dawkę wiedzy i inspiracji.” - mówi Mateusz Soporowski, koordynator projektu.

Na festiwalu pojawią się inspirujące nazwiska ze świata fotografii i filmu, m.in: Tomasz Tomkowiak, Tomasz Markowski, Adam Klimek, Marcin Pietraszko, Arcadius Mauritz, Mariusz Konopka, Adam Wawrzyniak.

Dodatkowo w czasie festiwalu dla wszystkich uczestników będzie dostępna „strefa testów”, w której każdy uczestnik będzie miał możliwość uzyskać porady od ekspertów oraz przetestować najnowszy sprzęt m.in. takich marek jak: Sony, Fujifilm, Canon, Olympus, Profoto, Sigma, Peak Design i wiele innych.

Festiwal odbędzie się w samym centrum Poznania, w kreatywnych przestrzeniach Concordia Design. Oficjalnie festiwal rozpoczyna się o godzinie 10:00, jednak otwarcie punktu sprawdzania biletów nastąpi o godzinie 9:30 od strony dziedzińca Concordia Design.

Aby wziąć udział w festiwalu wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.onedayphoto.pl.