Pogoda jutro Pogoda Poznań
21
Gala konkursowa „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego” POD PATRONATEM EPOZNAN.PL
EVENT
Czwartek 23 listopada 2017
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie
listopad
pnwtśrczptsond
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Samorząd Województwa Wielkopolskiego 23 listopada 2017 r. podczas uroczystej Gali w IBB Andersia Hotel w Poznaniu wręczy nagrody laureatom XVIII edycji Konkursu pod nazwą „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.

Konkurs przeznaczony jest dla gmin i powiatów oraz podległych im instytucji, a także organizacji, podmiotów gospodarczych i organizacji pożytku publicznego zarejestrowanych na terenie województwa wielkopolskiego. Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od 18 lat, ciesząc się dużym zainteresowaniem, przyczynia się do aktywizacji i integracji lokalnych społeczności.

Ocena projektów pokazała jak wartościowe są działania samorządów lokalnych podejmowane w celu aktywizacji mieszkańców Wielkopolski. Wskazała również szereg działań podejmowanych przez samych mieszkańców
w zakresie wzbogacenia oraz podniesienia jakości życia małych miast i wsi we wszystkich przejawach życia społecznego oraz kulturalnego, a także ochrony dziedzictwa i warunków przyrodniczych najbliższego otoczenia.

Dla laureatów Konkursu przewidziano nagrody finansowe ufundowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

• zobacz więcej informacji o Hotel IBB Andersia
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.