Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 0

Otwarcie hali targowej w starym Poznaniu Głównym przełożone

KaT
czwartek, 22.02.2018 r.
godz. 10.20
KaT | czwartek, 22.02.2018 r., godz. 10.20
Otwarcie hali targowej w starym Poznaniu Głównym przełożone

W piątek miało się odbyć wielkie otwarcie nowego punktu na kulinarnej i imprezowej mapie Poznania - hali targowej w budynku starego Poznania Głównego.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
2°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1027 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Dziś już jednak wiadomo, że otwarcia w najbliższy weekend nie będzie. - Wielkie otwarcie FoodHall Poznań to jedne z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Żyjemy tym projektem tak samo jak Wy, gdy przychodzi nam zmierzyć się z ustawieniem miejsc siedzących na hali lub planujemy jakich artystów zaprosić, myślimy o Was - informują pomysłodawcy projektu na Facebooku. - Aby sprostać Waszym ogromnym oczekiwaniom i udźwignąć ciężar tak wyjątkowego przedsięwzięcia, Wielkie Otwarcie FoodHall na Starym Dworcu Głównym odbędzie się 23-25 marca. W piątek zagra Adi Nowak, w sobotę będzie rządził house z saksofonem na żywo, niedziela rodzinnie. Wiemy jak bardzo czekacie na to miejsce bo dostajemy mnóstwo wiadomości. Jesteśmy pewni, że z naszej strony przełoży się to na wzrost jakości, a Wasz apetyt jedynie wzrośnie i spotkamy się na Hali 23-25 marca - dodają.

O otwarciu hali targowej w ramach Nocnego Targu pisaliśmy już pod koniec stycznia. - W budynku nieczynnego dworca Poznań Główny odpalamy projekt Hala Dworcowa - skierowany dla głodomorów wrażeń kulinarnych i kulturalnych, którzy będą mieli okazję konsumować przyjemności w każdy weekend - bez wymówek. Klimatyczne miejsce w samym sercu Poznania z barem (a na barze wiadome rzeczy) z szamką podawaną przez okienka dawnych kas biletowych - czy trzeba czegoś więcej - zapowiadali się organizatorzy.

Już wtedy było wiadomo, że „Nocny Targ” ma działać co weekend, a wstęp będzie bezpłatny. Informacja o rozpoczęciu działalności miejsca i jej nazwa (Nocny Targ) wprowadziła początkowo małe zamieszanie. W Poznaniu działa już bowiem Nocny Targ, przy ulicy Kolejowej, a jego organizatorzy nie mają nic wspólnego z projektem realizowanym na Poznaniu Głównym. - Chcielibyśmy poinformować, że nasza działalność w żaden sposób nie jest związana z Nocnym Targiem Towarzyskim. Jeśli jakakolwiek osoba została wprowadzona, w błąd to chcielibyśmy przeprosić i zaprosić na Kolejową w kwietniu. Otwieramy pierwszy w Poznaniu FoodHall, który mieścić się będzie w starym budynku Dworca Głównego w Poznaniu. Postanowiliśmy zmienić nazwę naszego wydarzenia, gdyż nie będziemy otwarci tylko w nocy, ale również w dzień - wszystko dla Was - poinformowali w lutym twórcy FoodHall.

Reklama