Reklama
Reklama

Tragiczna sytuacja na drogach: Poznań stanął w korkach

fot. Maciej

Tragicznie wygląda piątkowe popołudnie na poznańskich drogach.

Kierowcy musieli stać w korkach już w czwartek, a w kilku miejscach, takich jak ulica Hetmańska, ruch nie był płynny nawet w godzinach wieczornych. To było jednak dopiero preludium.

W piątek sytuacja wygląda znacznie gorzej, co związane jest z większą liczbą samochodów na drogach. Zakorkowane są praktycznie wszystkie główne ulice, na czele z przeprawami przez Wartę. Fatalnie wygląda również ścisłe centrum (na MTP zakończyły się właśnie targi maszyn dla przemysłu drzewnego i meblarskiego) oraz trasy wyjazdowe z miasta.

Korki nie wszędzie związane są z różnego rodzaju remontami. Na wspomnianej już Hetmańskiej nie są prowadzone żadne prace, mimo to pokonanie drogi z Grunwaldu na Rataje zabiera znacznie więcej czasu niż zwykle.

Tradycyjnie w piątkowe popołudnie wzmożony ruch odnotowano również na autostradzie A2. Najgorzej jest na jezdni w kierunku Warszawy, pomiędzy węzłami Poznań Zachód i Poznań Wschód.

  • Aktualizacja
    piątek, 14.09.2018 r., godz. 18.11
    Aktualizacja
    piątek, 14.09.2018 r., godz. 18.11
    Wciąż źle wygląda sytuacja m.in. na Hetmańskiej, Królowej Jadwigi, Serbskiej, Lechickiej, Dolnej Wildzie, Solnej, Garbarach czy autostradzie.
Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Masz dość upałów? Nie mamy dobrych wiadomości
27℃
17℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
17.95g/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro