Reklama
Reklama

Licytacja unikatowych koziołków w Kupcu Poznańskim

Stroje koziołków (od lewej): Natalia Ślizowska, Kuku-ryku pracownia

Na zakończenie obchodów 17 urodzin pod hasłem "Przytul koziołka" Kupiec Poznański zaprasza Poznaniaków do udziału w WIELKIEJ LICYTACJI KOZIOŁKÓW z serii limitowanej ubranych w stroje polskich projektantów i Przyjaciół Kupca Poznańskiego. Licytacja, z której dochód wesprze Fundację Siepomaga, odbędzie się już 13 października o godzinie 14.00, w Kupcu Poznańskim.

Podczas finału obchodów 17 urodzin Kupca Poznańskiego, 13 października, na licytację zostanie wystawionych 17 urodzinowych koziołków. Każdy z nich jest niepowtarzalny i wyjątkowy, bo ubrany w strój zaprojektowany specjalnie na tę okazję.

"Pomysł stworzenia koziołków z serii limitowanej powstał podczas prac nad koncepcją tegorocznych urodzin Kupca Poznańskiego. Tradycyjnie już przygotowaliśmy wydarzenie zamknięte dla akcjonariuszy, najemców, kontrahentów, pracowników i współpracowników. Uruchomiliśmy też akcję "Przytul koziołka" dla naszych klientów, ale chcieliśmy zrobić coś więcej. Stąd pomysł na akcję charytatywną, do której dołączyła Fundacja Siepomaga. Do udziału w akcji zaprosiliśmy także projektantów, dzięki zapałowi których powstały naprawdę oryginalne projekty strojów koziołków. Warto wspomnieć, że koziołki są też wyjątkowe z uwagi na rozmiary - mają ponad metr wysokości" - wyjaśnia Anna Jabłońska, Główny Specjalista ds. Marketingu w Kupcu Poznańskim.

Podczas wydarzenia zamkniętego wylicytowano pierwsze 3 koziołki. Ich stroje zaprojektowali: TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, Chruscinska (Angelika Chruścińska) oraz Kossie. 13 października będzie można wylicytować koziołki, które ubrali: Eva Minge, Teresa Kopias, Viola Śpiechowicz, bola by Ola Bajer, Place for Dress, Magda Hasiak, Natalia Ślizowska, Nonoproblemo i Maja Łagoda Pracownia Torebek, Pracownia Kuku-ryku oraz Bialcon mieszczący się w Kupcu Poznańskim. Specjalny strój dla jednego koziołka ufundował też Lech Poznań.

"Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że projektanci i Przyjaciele z tak ogromnym zapałem przyłączyli się do naszego projektu. Wyszło wspaniale! Teraz liczymy na wsparcie Poznaniaków. Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji i zachęcamy do hojności" - podsumowuje Anna Jabłońska.

URODZINOWA LICYTACJA
13.10. od godz.14.00
Kupiec Poznański, przy fontannie (parter)
(wpłaty będą przyjmowane zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej)

Więcej informacji:
http://bit.ly/LicytacjaKupiecPoznanski

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nawet 40 stopni Celsjusza w środę? W Poznaniu aż tak strasznie nie będzie
29℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
3.95g/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro