Reklama
Reklama

Weekendowe problemy z parkowaniem! Będą odholowywać auta

fot. Straż Miejska

Powodem zmian w organizacji ruchu jest 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza - nie będzie wolno parkować wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej i Małopolskiej.

Niedzielny maraton rozpocznie się na ul. Grunwaldzkiej, a zakończy na placu Marka na terenie MTP. Jak już wcześniej informowaliśmy z utrudnieniami na trasie biegu muszą się liczyć kierowcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej. W weekend będą występować też problemy z parkowaniem. Ograniczenia w parkowaniu zostaną wprowadzone na ulicy Grunwaldzkiej (od Szylinga do Roosevelta) oraz Małopolskiej (od Wołyńskiej do Nad Wierzbakiem). Zakaz parkowania na Grunwaldzkiej będzie obowiązywać od 8:00 w sobotę do 16:00 w niedzielę, a na ul. Małopolskiej od 12:00 w sobotę do 16:00 w niedzielę.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Kierowcy samochodów w podanych rejonach ulic winni zwracać szczególną uwagę na nowe znaki drogowe, a także na treść ulotek informacyjnych przekazywanych przez strażników, gdyż pojazdy pozostawione w w/w miejscach zostaną na koszt właściciela odholowane na parking strzeżony - zapowiadają strażnicy miejscy.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nawet 40 stopni Celsjusza w środę? W Poznaniu aż tak strasznie nie będzie
29℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
3.95g/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro