Pogoda jutro Pogoda Poznań
117
Osoby na magazyn - 16 zł/h brutto + premie!
dodano: 12.10.2017 g. 18.17
odsłon ogłoszenia: 65
zakładka
16 PLN
gallery
Praca fizyczna
Randstad Polska Sp. z o.o. (Agencja Pracy Tymczasowej nr rej. 47) dla Klienta międzynarodowej firmy z siedzibą w Sadach k/Poznania poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIKÓW MAGAZYNOWYCH

Praca na tym stanowisku polega na sortowaniu, liczeniu, oraz sprawdzaniu dostaw.

Oferujemy:

- stawkę od 16 zł/h brutto
- umowę o pracę tymczasową,
- pracę 4 dni w tygodniu
- premię do 15%,
- obiady za 1 zł,
- bezpłatny transport do i z pracy!!!Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 605 133 217 , a oddzwonimy z ofertą.

Ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."


605 133 217